Bacara Music

Igor Bacara vystudoval bicí nástroje na bratislavské konzervatoři. Po absolutoriu učil na LŠU v Nových Zámcích. Později projel pod hlavičkou Slovkoncertu několik evropských zemí.  

Po návratu do Prahy bavil hosty významných pražských restaurací (např. (Café RINCÓN, Caravela, Restaurant U provaznice, L'Aperitivo Cocktail bar), jako zpívající DJ Současně zde studoval zpěv u profesorky Lídy Nopové.

 

V průběhu let nazpíval tato CD: World Evergreens, Má krásná paní, Láska jediná, Samba Brazil, Besame Mucho.

 

DJ Bacara je flexibilní, nezůstává pouze při jediném žánru, umí navodit jedinečnou atmosféru a roztančit a rozezpívat publikum.

​

Dlouholeté zkušenosti ze zahraničních angažmá jsou garancí top kvality žánrové dovednosti. Tisíce spokojených klientů jsou nejlepší vizitkou účinkování na lodi v Rakoustu, Německu a v Holandsku v letní sezóně 2018 kde bavil klienty z celé EU. Jeho účinkování na firemních akcích, narozeninových párty a eventů.

 

“Hudba je pro mě koncept něčeho širšího, stále zkouším učit se nové věci a posouvat se dál. Hudbu dělám s láskou a radostí. Těším se z ní každý den. Věřím, že můj projekt je toho důkazem. Dělám hudbu proto, že je to má vášeň” 

 

Svým sametovým a nezaměnitelným hlasem umí lidi dostat do varu i dnes. Drží tempo s dobou, má fanoušky ve všech věkových kategoriích.

 

“Moje hudba je pro všechny a neznám lepší pocit, než když vidím na vystoupení spokojené a šťastné lidi.” 

 

Jako DJ hraje muziku od “šedesátek”  až po současné světové hitparádové hity. Zpívá česky, slovensky, anglicky, španělsky a chorvatsky.